Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 959 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek "http://www.madzik.pl/diddl/yy.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.

Zdjęcia w galeriach.


życie...... moi drodzy życie

czwartek, 28 lutego 2008 18:41
Sorki że tak dawno nie pisałam ale nie było okazji dziś pochwale się moimi dyplomami i może coś jeszcze zobaczymy:P
Zdobyłam 2 miejsce w konkursie na naj naj bloga na http://nicole-scherzinger-pussycat-dolls.bloog.pl a oto dyplom i niespodzianka:


Glitter Photos Glitter Photos

ładne co nie??:P:P
A i zdobyłam 3 miejsce w konkursie na naj bloga lutego na http://anusza95.bloog.pl a oto dyplomik:Też ładny
Bardzo dziąkuje blogom za te dyplomy bo strasznie mi się podobają i pozdrawiam ich właścicieli:)


swiec_193627ssswieca.jpg
swiec_134020swiece_zielone.jpg
02202620382_145290.jpgTeraz normalna notka:P:P
Dzisiaj mieliśmy "kartkówke" z anglika (Dlatego w cudzysłowiu bo trwało to godzine i było straszne trudne) Ale nie ważne to was chyba nie obchodzi. Opowiem wam o cheerleaderkach. Pani w szkole postanowiła zrobić pokaz cheerleaderek. Mieliśmy się podzielić w grupy ale coę nie wyszło bo cały czas się kusiliśmy, więc jesteśmy klasa na klase. Najgorsze jest to że nie umiemy się zgrać już chyba 3 lekcje były na to poświęcone i nic jeszcze nie zrobiliśmy. To jest okropieństwo.:( ale cóż.
Właśnie skończyły się rekolekcje (a było tak fajnie) teraz znowu do szkoły:( beznadzieja, ale z 2 strony chodzenie do szkoły nie jest takie złe bo można po paplać z przyjaciółkami, pośmiać się i po bzikować XD. Tylko to mnie trzyma w szkole bo po za tym nudy nudy nudy i jeszcze raz nudy:) Będe kończyć pewnie znowu wyszło krótko no ale nie wiem co jeszce napisać więc "narka buziaki"
P.S. Dla Kasi Z: Słonko znów na niebie mym. Tak pisze. <żart>Podziel się
oceń
0
0

komentarze (50) | dodaj komentarz

Błysk

poniedziałek, 18 lutego 2008 19:54
Sorka że tak późno ale wiecie tak wyszło:P. Niestety żaden blog nie podał poprawnej odpowiedzi:(.Z tego powodu jest mi bardzo smutno. Prawidłowe rozwiązanie jest takie proste ZAPROSZENIE. No nic nikt nie zdobyta komętarzy:(.
Dawno nie pisałam zwyczajnej notki ale jakoś nie było czasu, ale w sumie nic ciekawego się nie wydarzyło. W sumie to w piątek mieliśmy sprawdzian. Piekielnie trudny:( Z matmy i polaka. Obie panie miały dawać oceny ale pani od matmy postanowiła nie bo były by same pały i dopalacze. Z polaka dostałam 4 (jestem niesamowita). Spodziewałam się pały. No za niedługo moje urodzinki:P:P (Licze na jakieś życzenia oczywiście nie teraz ale w dniu urodzin):P:P Och...Męcze tą notke bo nie wiem ci pisać:P. Wiem może wy mi podsunie jakiś pomys piszcie w komcikach o czym chcecie sę dowiedzieć, może być o mnie o gwiazdach o czym checie. Prosze bo naprawde już sama nie wiem. Dobra będe kończyć ale jeszcze pozdrowienia, bo dawno nie pisałam. Więc tak:
~Juleczki- sekret:*
~Olusi - pamiętaj klub:P:P
~Marysi-skoro Paweł jest baranem nie może być mumią:P
~Kasi-:*
~Oli
~Kasi
~Marysi
~Ani
~Karoliny z blogu
nicole-scherzinger-pussycat-dolls.bloog.pl
~Sylwi z blogu
sylwusia-05.bloog.pl
~Agnieszki z blogu
viva-mtv-muzyka.bloog.pl
~Gapka
~i innych
PaPa


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (14) | dodaj komentarz

2 ETEPIK

sobota, 16 lutego 2008 15:14
To 2 linki do moich ulubionych piosenek z High School Musical 2:
You Are The Music In Me
"Gotta Go my own way"
Dziś kto przechodzi dalej a kto nie??
Oto blogi które postawiły dobrę koperte i ich dyplomy:
nicole-scherzinger-pussycat-dolls.bloog.pl

xemotionalxgirlx.bloog.pl

Prawidłowa koperta oczywiście 9
A oto blogi które wzieły udział ale źle obstawiły:
moniiisiia.blog.interia.pl
viva-mtv-muzyka.bloog.pl
sylwusia-05.bloog.pl
oOo-Madzia-oOo.bloog.pl
marysia06.bloog.pl
Blogi które przeszły dostają 2 komciki a blogi, które nie przeszły po 1 komciku
Teraz zasady drugiego etapu

      

Z podanych liter ułuż słowo (oczywiście tylko blogi,które przeszły dalej). Każdą litere można dać tylko 1 raz i trzeba wykorzystać tszystkie litery. Ta która  pierwsza odpowie dostanie 10 komcików druga tylko 5 i dyplomy tylko powiedcie jakie chcecie z....1. Paris Hilton albo z 2. Shakira. Do wyboru do koloru. Macie czas do jutra do godziny (około) 18.
A i jeszce jedno:
               TRZY.....
                             ........DWA.....
                                               ........jEDEN........
                                                                       ............UKłADAJCIE SłOWO!!!
Biore udział w konkursie a oto avki:

  

 Podziel się
oceń
0
0

komentarze (10) | dodaj komentarz

Po walentynkach...:P:P

piątek, 15 lutego 2008 19:30
Elo!!!!!!!!!
Dziś mam dużo rzeczy do napisania pa 1 (dyplomik)

Po drugie:


Mały konkursik myśle że wszystkim się spodoba

Więc najpierw regulamin:
Są 2 etapy konkursu
1 etap- Z pośród 11 kopert (pod notką ) wybierz 1 szczęśliwą dla ciebie dzięki niej może przejdziesz dalej. Ja już swoją wybrałam ty też to zrób.W komcikach napisz którą koperte wybierasz. Gdy wybierzesz koperte,którą jua wybrałam przechodzisz dalej.Gdy przejdziesz dalej to będziesz miał litery z których  będziesz musiała utworzyć słowo. Ale puki co się nie przejmujcie, obchodzi was tylko 1 etap więc do dzieła. Więcej informacji o 2 etapie podam na następnej notce. Kazdy bloguś może podać tylko 1 koperte mam nadzieje że rozumiecie.
Dam wam jeszcze podpowiedź: MOJA ULUBIONA LICZBA WYSTEPUJE W DACIE URODZIN.
A i jeszcze wklejcie sobie avki ten nagórze i ten pod spodem:

Po 3:
Biore udział w konkursie na naj bloga a oto avek:
Glitter Photos
A teraz koperty (symbloiczne:P:P:P:P)
http://republika.pl/blog_lg_3228875/3878571/tr/koperty_1_.jpg

Konkurs 1 etap trwa do 17.02.08r.Podziel się
oceń
0
0

komentarze (24) | dodaj komentarz

Be My Valentine

czwartek, 14 lutego 2008 0:00
Obrazek "http://www.madzik.pl/do_blogow/w35.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.


14 lutego walentynki więc z tej okazji daje wan pare obrazków
Obrazek "http://www.madzik.pl/dollsy_moje/ruchome/sercownica.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.    Obrazek "http://www.madzik.pl/gify01/gif07.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.   Obrazek "http://www.madzik.pl/gify01/art-0310.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/gify01/art-0298.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.   Obrazek "http://www.madzik.pl/gify01/walentynki25.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy. 
Obrazek "http://www.madzik.pl/gify01/valen003.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.   Obrazek "http://www.madzik.pl/gify01/walentynki47.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.      

       
 


       


               
 
                
 
walentynki miłość nastolatki ulubione pamiętnik przyjaciół dla dzieci

  


NapisyObrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://www.madzik.pl/motyl2.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.            
  
      


Miśki też kochają    


Owieczki też
   
   
  
Ludzie od najmłodszych lat nauczeni są Kochać
 Podziel się
oceń
0
0

komentarze (7) | dodaj komentarz

1 MIEJSCE............... ALE JAJA:p:p:p

środa, 13 lutego 2008 18:10Podziel się
oceń
0
0

komentarze (49) | dodaj komentarz

Wyniki

wtorek, 12 lutego 2008 14:31
Witajcie dziś chce ogłosić wyniki konkursu na naj blog zaczne od trzeciego miejsca
A więc:
3 miejsce blog
nicole-scherzinger-pussycat-dolls.bloog.pl
Gratulacje zdobywasz 20 komcików i dyplom

2 miejsce blog viva-mtv-muzyka.bloog.pl
Gratulacje zdobywasz 35 komcików i dyplom

1 miejsce blog sylwusia-05.bloog.pl
Gratulacje zdobywasz 50 komcików i dyplom

Dyplomy wklejcie sobie na bloga chyba że wam się nie podobaję:P:P No to tyle a i jeszcze jedno to mój avek na konkurs

Trzymajcie za mnie kciuki prosze a z tymi komcikami to do końca tygodnia powinnam się uwinąć:P:P
Dziś napisze:
16 komcików na blogu
sylwusia-05.bloog.pl 
12 komcików na blogu
viva-mtv-muzyka.bloog.pl
11 komcików na blogu
nicole-scherzinger-pussycat-dolls.bloog.pl
chyba że dam rade to napisze troche więcej papapappappapa

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (11) | dodaj komentarz

Chce się pochwalić:P:P:P

sobota, 09 lutego 2008 19:43

Tak jest zdobyłam 3 miejsce w konkursiku, było łatwo:P:P. Zdobylam 20 komcików i strasznie się z tego ciesze:):). A w ogóle jesteście cudowni pamiętacie jak zaczynałam bloga. (Pewnie nie wszyscy ale większość napewno) Zaczynałam to miałam 3 komcie.... ej czekajcie wiecie co zrobie podsumowanie tych komci.
A więc tak:

1. noteczka - Tytuł:.................... Data: poniedziałek, 31 grudnia 2007 13:21 Komciki:3
2. noteczka -
Tytuł: Buziaki dla wszystkich Data:
  piątek, 04 stycznia 2008 13:56 Komciki:3
3. noteczka -
Tytuł: ... Data: piątek, 11 stycznia 2008 17:11 Komciki:6
Właśnie w tej nocie zaczeliście robić postępy:):P
4. noteczka -
Tytuł: (brak) Data: wtorek, 15 stycznia 2008 19:16 Komciki:9
5. noteczka -
Tytuł: Zieleń,róż i żółty Data wtorek, 22 stycznia 2008 14:41 Komciki:7
6. noteczka -
Tytuł: Proźba Data: sobota, 26 stycznia 2008 8:35 Komciki: 16
Tu już było super jak na mój blog, który nigdy nie miał tak dużo komciów:)

7. noteczka -
Tytuł: Uwaga!!!Uwaga!!! Data: wtorek, 29 stycznia 2008 8:02 Komciki:27
8. noteczka -
Tytuł: C.D.Konkursiku!!!!!! Data:
wtorek, 05 lutego 2008 10:41 Komciki:36
9. noteczka -
Tytuł: Chce się pochwalić:P:P:P Data: sobota,O9 lutego 2008 19:44 Komciki:??? (oto jest pytanie:P:P:P)

Dziękuje wam za te wszystkie komętarze bardzo nie wiem jak wam się odwdzięcze. THX jeszcze raz:):) Mam nadzieje że teraz pod tą noteczką zobacze 50 komci albo i więcej:P:P.
Ale wiecie mam do was pytanki czemu nie wchodzicie na inne kategorie przecież są rewelacyjne mówie wam zobaczcie i z komętujcie prosze
 .
Pozdrawiam wszystkich co do jednego.
 
 
A i jeszcze jedno rozwiązanie konkursu za niedługo :P:P

Niegniewajcie się że tak wszystko naraz ale poprostu chce wziąść udział w tych konkusach
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (12) | dodaj komentarz

C.D. Konkursiku!!!!!!!!!!!!!!!

wtorek, 05 lutego 2008 10:41
Hej!!!!
Dziś podam liste blogów, które przechodzą dalej (3Blogaski odpadają). Miałam trudną decyzje bo wszystke blogi są cudowne. Nie sądziłam że będziecie się tak licznie zgłaszać. OK, nie będę dalej was trzymała w napięciu:P:P

marysia06.bloog.pl
viva-mtv-muzyka.bloog.pl
sylwusia-05.bloog.pl
kasikaz10.bloog.pl
nicole-scherzinger-pussycat-dolls.bloog.pl
martyna1951.bloog.pl
Te blogi przechodzą dalej i dostają 5 komcików. Gratulacje dla tych blogów.
Właśnie przeczytałam że blog
anusza95.bloog.pl
został zawieszony bardzo mi przykro z tego powodu bo ten blog miał przejść dalej oczywiście dostanie 5 komcików ale już nie ma go w moimj komkursie. Ale z 2 strony inne blogi mają większą szanse:P:P Oczywiście życze im powodzenia.

Prosze nie gniewajcie się (te blogi które nie przeszły) Może innym razem:)
Zrobie może znowu jakiś konkursik a w tedy może wy wygracie.
Za niedługo napisze notke kto wygrał, już mam swoje typy ale nie zdradze:P:P .
Kończe bo musze pisać komciki:):)
P.S. Komętujcie dalej prosze:):)

     


A i te blogi które przeszły (macie zadanie) musicie zrobić avatara i wkleić go ma swojego bloga. W treści avatara musi być madzix0703.bloog.pl Mam nadzieje że sobie poradzicie.

Na avki czekam do 12.02.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (36) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


czwartek, 22 marca 2018

Było tu :  63 763  

Który dziś mamy??

« luty »
pn wt śr cz pt sb nd
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
2526272829  

Czego szukasz??

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Daj mi 5:P


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

"Każdy dzień niesie smutki i radości. Drobne chwile tworzą barwną tęczę życia.''

Cała ja...

Jestem sobie małą (no może nie taką małą) dziewczynką xD. Chodzę do gimki na mym zadupiu x] które strasznie kocham

__0000___000
_000000_00000
_000000000000
__0000000000
____0000000
_____00000
______000
_______0

MUZYKA
Free Music
Free Music
Free Music Mój avek Glitter Photos
[Glitterfy.com - *Glitter Photos*] Adopcja:D
Linia:D

Statystyki

Moje życie śledzi (ludków): 63763
Wpisy
  • liczba: 81
  • komentarze: 1569
Mój blog ma: 3735 dni

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl